آرشیو روضه و مناجات

جلسه هفتگی (روضه حضرت محسن ع)

در نظرسنجی ای تحت عنوان منفورترین شخصیت های تاریخ امریکا که قاتل ها هم جزو کاندیداها بودند جاستین بیبر بعد از ۴ قاتل سریالی پنجمین مرد نفرت انگیز امریکا شد!در نظرسنجی ای تحت عنوان منفورترین شخصیت های تاریخ امریکا که قاتل ها هم جزو کاندیداها بودند جاستین بیبر بعد از ۴ قاتل سریالی پنجمین مرد نفرت انگیز امریکا شد!در نظرسنجی ای تحت عنوان منفورترین شخصیت های تاریخ امریکا که قاتل ها هم جزو کاندیداها بودند جاستین بیبر بعد از ۴ قاتل سریالی پنجمین مرد نفرت انگیز امریکا شد!در نظرسنجی ای تحت عنوان منفورترین شخصیت های تاریخ امریکا که قاتل ها هم جزو کاندیداها بودند جاستین بیبر بعد از ۴ قاتل سریالی پنجمین مرد نفرت انگیز امریکا شد!

معرفی کتاب نامیرا (صادق کامیار)

سروری گفت: وضعیت آلودگی هوا در شهر تهران شهروندان را به یک مرگ خاموش و تدریجی می‌کشاند و در یک شرایط اضطرار و بحران به سر می‌بریم و ادامه این روند نمی‌تواند توجیه‌کننده و قابل قبول باشد.

دولت در مقابل عهدشکنی آمریکا پاسخ دقیق و محکمی نمی‌دهد

زاکانی با اشاره به چهارمین سالگرد شهادت احمدی‌روشن اظهارداشت: راه شهید مصطفی احمدی‌روشن راهی نیست که پایان پذیرد و خاتمه یابد و این راه بوده، هست و پرنشاط تر از گذشته توسط رهروانش ادامه خواهد یافت، برخی در این مسیر ناملایماتی را انجام دادند که امیدواریم مسئولان متنبه شوند و برگردند و با تعهد بیشتری به راه و مسیر شهدا پایبند باشند.

شورای نگهبان نحوه اعتراض به عدم احراز صلاحیت داوطلبان انتخابات را اعلام کرد

گفتنی است با توجه به زیرساخت‌های ارتباطی مهیا شده، توصیه می‌شود داوطلبان حوزه‌های انتخابیه شهرستانی حتی‌الامقدور به مراکز معین‌شده در استان‌ها مراجعه کنند. بدیهی است شکوائیه آنها به لحظه، در اختیار شورای نگهبان قرار می‌گیرد و لزومی به حضور داوطلبان در تهران نیست.

دومین نشست حسینیه انقلاب اسلامی با عنوان

این نشست با حضور و ارئه نظرآقایان؛ حمید رضا قانعی مسئول دفتر مطالعاتی تمهید،سید اسماعیل مسعودی مسئول موسسه مهر،سید مهدی پوریزدان پرست دبیر اسبق مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز و احمد سعیدی دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشگاه شیراز برگزار می شود

عمل کننده به آرمان‌ها «یادگار امام» است نه آنکه با خمینی نسبت فامیلی دارد

نچه مهم است بررسی عملکرد شماست و اینکه چقدر یاد آن امام را در کلام و رفتار و تصمیم گیری های خود زنده می کنید. چقدر به آرمان های امام که مردمان این سرزمین به پای تحققش رنج ها کشیده و خون ها داده اند معتقد و عامل هستید

تلخ تر از اعدام آیت الله نمر! حتما بخوانید + تصویر

گاهی دست به تمسخر اعراب منطقه و تکه پرانی به ملت های هم جوار و فخر فروشی های غیر معقول به دلیل وسعت کشور میزنند. که مثلا فلان کشورکوچک است و ایران بزرگ است...فلان کشور چهل سال تاریخ دارد و ایران چند هزار سال ، آن ها از فلان نژادند و ما از بهمان نژاد .. به واقع از کدام برتری سخن میگوییم و فخر میفروشیم؟

طرح «شفافیت داوطلبانه» بستر مبارزه با فساد را فراهم می‌کند/ نامزدهای انتخابات مجلس به این طرح بپیوندند

اولا سیاسیون از این حرکت حمایت کنند، ثانیا اساتید دانشگاهی ضرورت این مباحث را تبیین و فواید آن را بیان کنند؛ ثالثا نامزدهای انتخاباتی به این حرکت بپیوندند و از آنها حمایت کنند و رابعا اصحاب رسانه به ترویج مباحث بپردازند و از تمامی افراد برای حمایت از این حرکت و پیوستن به آن دعوت کند